OXO BUBBLE TEA je vymazlený čajový nápoj, který nabízí nepřeberné množství chutí! Máš chuť si oddechnou, nebo potřebuješ vydat ten nejlepší výkon? Dej si BUBBLE TEA, který tě přenese do sladkého světa ovoce. Máš vytříbenější chutě a jen tak tě něco nedostane? Vyzkoušej CREAM TEA, který tě pohladí po duši. Každý drink si může doplnit o praskací kuličky, želé nebo tapioku. Pro fajnšmekry nabízíme limitované edice s novou dimenzí chuti. Tak se zastav na našem stánku.
Na zdraví!

 

Kde jste nás ještě mohli potkat?

 

 

FAQ

Odpovídáme na Vaše nejčastější dotazy. Pokud Vám nějaké otázky chybí, tak neváhejte a napište nám na info@oxotea.cz

Co znamená BUBBLE TEA?

BUBBLE TEA je koktejl připravený ze zeleného jasmínového čaje ochucený ovocnými sirupy.

Název BUBBLE TEA vychází, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že je to kvůli tapioce či praskajícím kuličkám, z intenzivního protřepávání nápoje, kdy se v horní části drinku objevují tisíce drobných bublin neboli v angličtině bubbles.

Z čeho jsou vyrobeny ovocné sirupy?

Ovocné sirupy, které používáme při přípravě BUBBLE TEA obsahují převážně vodu, sladidla, koncentrát ovocné složky. Bližší specifikaci jednotlivých sirupů naleznete v produktových listech na pobočce nebo na webových stránkách.

Co znamená označení CREAM TEA?

CREAM TEA je opět v základu zelený jasmínový čaj ochucený krémovými variacemi příchutí. CREAM TEA je možné kombinovat i s ovocnými sirupy BUBBLE TEA. Všechny čajové koktejly CREAM TEA obsahují alergen 7 – mléko.

V nabídce máte tapiokové perly, co si pod tím mám představit?

Tapioka je škrob extrahovaný z kořene manioku. Tento druh pochází ze severní oblasti Brazílie, ale rozšířil se po celém jihoamerickém kontinentu. Rostlina byla kdysi přenesena portugalskými a španělskými průzkumníky do velké části Západní Indie, na kontinenty Afriky a Asie, včetně Filipín a Tchaj-wanu. Nyní se pěstuje po celém světě a je tradiční přísadou k čajovým koktejlům z nabídky CREAM TEA.

Tapioka je chuťově nasládlá po karamelu a svou konzistencí připomíná gumové medvídky.

Jaké je složení praskajících kuliček?

Ty patří mezi nejoblíbenější, protože není nad ten pocit, když vám v ústech přistane kulička, která se ve vteřině rozprskne a zaplaví pusu ovocnou šťávou.

Kuličky obsahují vodu, cukr, sirup s ovocnou příchutí.

Obal kuličky je z mořské řasy.

Co je v extras želé?

Jedná se želatinovou krémovou hmotu ochucenou ovocnou složkou. Základem želé je kokosová dužina.

Jsem alergický na mléčnou složku, jaký nápoj z vaší nabídky si mohu zakoupit?

Čajové koktejly z nabídky BUBBLE TEA nebo PURE TEA.

Bliží informace naleznete v produktových listech na prodejně nebo na webových stránkách.

Všechny suroviny obsahující mléčnou složku jsou označeny.

Obsahují Vaše koktejly azobarviva?

Nikoliv. Suroviny, ze kterých připravujeme naše čajové koktejly azobarviva neobsahují.

Který koktejl z Vaší nabídky mohu koupit svému dítěti?

Vždy záleží na věku dítěte. Obecně můžeme říci, že pro děti do 6 let bychom nedoporučovali koktejly s praskajícími kuličkami (nebezpečí udušení malými kuličkami). Z nabídky našich koktejlů určitě můžeme doporučit varianty z nabídky FRUIT TEA, které jsou připravované ze zeleného jasmínového čaje a ovocné složky, tyto koktejly jsou i méně sladké.

U ostatních koktejlů vždy zvažte sladkost nápoje v závislosti na zvyklostech rodiny.

Jaké čisté čaje si u vás můžu zakoupit?

V naší nabídce PURE TEA Vám nyní můžeme nabídnout

ZELENÝ JASMÍNOVÝ ČAJ Jemné jasmínové tóny se skvěle snoubí se svěžestí a slabou trpkostí zeleného čaje. Okouzlujícíc nebeská vůně, která zahání vnitřní neklid.

Máte věrnostní program pro své stále zákazníky?

Ano od 1. 1. 2019 máme nový program pro naše stálé zákazníky.

Za každý zakoupený drink získáváte 10% z ceny bez DPH do kreditu na svou kartu. Kredity můžete využít na částečnou úhradu, nebo pokud to výše kreditu dovolí i na celkovou úhradu drinku. Zároveň máte možnost si na kartu nahrát libovolnou částku do kreditu. Výši svého kreditu na kartě si můžete ověřit u prodejce po načtení své karty.

Samozřejmě pokud jste v měsíci prosinec 2018 zakoupili 5 a více drinků, získáváte 1 drink zdarma pro měsíc leden 2019.

Výměna karet a převádění kreditu v tuto chvíli není možné s ohledem na GDPR.

Jednotlivé slevy se nesčítají. Pokud během 6 měsíců nebude na kartu uskutečnění žádný nákup, nastřádané kredity propadají. Pokud, během 6 měsíců se na kartu uskuteční min. 1 nákup (uplatnění kreditů není podmínkou), kredity na kartě zůstávají.

K čemu mohu kredity využít? Kredity je možné využít na částečnou nebo úplnou úhradu drinku.

Mohu si kartu dobít? Ano, na kartu je možné dobít libovolnou částku.

Co když kartu ztratím? Bohužel pokud kartu ztratíte, přijdete o všechny kredity na kartě. Vzhledem k tomu, že karta není ošetřena registrací (z důvodu GDPR), tedy nemůžeme ztracenou kartu zablokovat a nahradit novou.

Je nutná registrace? Nikoliv, registrace není nutná.

Je možnost ovlivnit recepturu nabízeného koktejlu?

Receptury bohužel na přání zákazníka měnit nemůžeme. Jednotlivé receptury jsou vždy chuťově sladěné, tak aby vynikly všechny obsažené složky.

Jediné co může zákazník ovlivnit je sladkost jednotlivých nápojů přidaným řepným cukrem.