OXO BUBBLE TEA je vymazlený čajový nápoj, který nabízí nepřeberné množství chutí. Potřebuješ si oddechnout, nebo vydat ten nejlepší výkon? Dej si BUBBLE TEA. Přenese tě přímo do sladkého světa ovoce. A co tvé vytříbenější chutě? Vyzkoušej CREAM TEA, pohladí tě po duši. Každý drink si můžeš doplnit o praskací kuličky, želé nebo tapioku. Pro fajnšmekry nabízíme limitované edice s novou dimenzí chuti. Zastav u našeho stánku.
Na zdraví!

 

OXO na Utuberingu? No jasně. Příště se vidíme!

 

 

FAQ

Zde odpovídáme na nejčastější dotazy. Stále to není ono? Ptej se a napiš nám na info@oxotea.cz

Co znamená BUBBLE TEA?

BUBBLE TEA je koktejl připravený ze zeleného jasmínového čaje ochucený ovocnými sirupy.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, název BUBBLE TEA se nevztahuje k tapioce či praskajícím kuličkám. Vychází z efektu tisíce drobných bublin (anglicky bubbles), které se objeví v horní části čajového nápoje po jeho intenzivním protřepání.

Z čeho jsou vyrobeny ovocné sirupy?

Ovocné sirupy, které používáme při přípravě BUBBLE TEA, obsahují převážně vodu, sladidla, koncentrát ovocné složky. Bližší specifikaci jednotlivých sirupů naleznete v produktových listech v prodejně nebo na webových stránkách.

Co znamená označení CREAM TEA?

CREAM TEA je opět v základu zelený jasmínový čaj ochucený krémovými variacemi příchutí. CREAM TEA je možné kombinovat i s ovocnými sirupy BUBBLE TEA. Všechny čajové koktejly CREAM TEA obsahují alergen 7 – mléko.

V nabídce máte tapiokové perly, co si pod tím mám představit?

Tapioka je škrob extrahovaný z kořene manioku. Tato rostlina pochází ze severní oblasti Brazílie. Rozšířila se po celém jihoamerickém kontinentu. Kdysi byla převezena portugalskými a španělskými průzkumníky do velké části Západní Indie, na kontinenty Afriky a Asie, včetně Filipín a Tchaj-wanu. Nyní se pěstuje po celém světě a je tradiční přísadou čajových koktejlů z nabídky CREAM TEA.

Tapioka je chuťově nasládlá po karamelu a svou konzistencí připomíná gumové medvídky.

Jaké je složení praskajících kuliček?

Praskající kuličky (anglicky popping pearls, ale také bursting boba/pearls/balls) patří mezi nejoblíbenější přísady čajových koktejlů. Není nad ten pocit, když vám v ústech přistane kulička, která se ve vteřině rozprskne a zaplaví pusu ovocnou šťávou.

Kuličky obsahují vodu, cukr, sirup s ovocnou příchutí.

Obal kuličky je z mořské řasy.

Co je v extras želé?

Jedná se želatinovou krémovou hmotu ochucenou ovocnou složkou. Základem želé je kokosová dužina.

Jsem alergický na mléko, jaký nápoj z vaší nabídky si mohu zakoupit?

Čajové koktejly z nabídky BUBBLE TEA nebo PURE TEA.

Bliží informace naleznete v produktových listech v prodejně nebo na webových stránkách.

Všechny suroviny obsahující mléčnou složku jsou označeny.

Obsahují vaše koktejly azobarviva?

Nikoliv. Suroviny, ze kterých připravujeme naše čajové koktejly azobarviva neobsahují.

Který koktejl z nabídky mohu koupit dítěti?

Vždy záleží na věku dítěte. Obecně můžeme říci, že pro děti do 6 let bychom nedoporučovali koktejly s praskajícími kuličkami (nebezpečí udušení malými kuličkami). Vhodnější jsou varianty z nabídky FRUIT TEA, které jsou připravované ze zeleného jasmínového čaje a ovocné složky. Tyto koktejly jsou i méně sladké.

Doporučujeme vždy zvážit sladkost nápoje a nutriční potřeby dítěte.

Jaké čisté čaje si u vás můžu zakoupit?

V současnosti nabízíme PURE TEA:

ZELENÝ JASMÍNOVÝ ČAJ Jemné jasmínové tóny se skvěle snoubí se svěžestí a slabou trpkostí zeleného čaje. Okouzlující nebeská vůně zahání vnitřní neklid.

Máte věrnostní program pro své stále zákazníky?

Ano od 1. 1. 2019 máme nový program pro naše stálé zákazníky.

Za každý zakoupený drink získáváte 10% z ceny bez DPH do kreditu na svou kartu. Kredity můžete využít na částečnou úhradu, nebo pokud to výše kreditu dovolí i na celkovou úhradu drinku. Zároveň máte možnost si na kartu nahrát libovolnou částku do kreditu. Výši svého kreditu na kartě si můžete ověřit u prodejce po načtení své karty.

Pokud jste v měsíci prosinec 2018 zakoupili 5 a více drinků, získáváte 1 drink zdarma pro měsíc leden 2019.

Výměna karet a převádění kreditu v tuto chvíli nejsou možné s ohledem na GDPR.

Jednotlivé slevy se nesčítají. Pokud během 6 měsíců nebude na kartu uskutečnění žádný nákup, nastřádané kredity propadají. Pokud se během 6 měsíců na kartu uskuteční min. 1 nákup (uplatnění kreditů není podmínkou), kredity na kartě zůstávají.

K čemu mohu kredity využít? Kredity je možné využít na částečnou nebo úplnou úhradu drinku.

Mohu si kartu dobít? Ano, na kartu je možné dobít libovolnou částku.

Co když kartu ztratím? Bohužel, pokud kartu ztratíte, přijdete o všechny kredity na kartě. Vzhledem k tomu, že karta není ošetřena registrací (z důvodu GDPR), nemůžeme ztracenou kartu zablokovat a nahradit novou.

Je nutná registrace? Nikoliv, registrace není nutná.

Je možnost ovlivnit recepturu nabízeného koktejlu?

Receptury bohužel na přání zákazníka měnit nemůžeme. Jednotlivé receptury jsou vždy chuťově sladěné, tak aby vynikly všechny obsažené složky. Co však zákazník rozhodně může, je kombinovat až dva ovocné sirupy v čajových koktejlech BUBBLE TEA nebo přidat ovocný sirup z nabídky BUBBLE TEA do čajového koktejlu CREAM TEA.

Na přání zákazníka je možné upravit sladkost jednotlivých nápojů s přidaným řepným cukrem.