Vážení zákazníci a fanoušci čajových koktejlů,

Vaše oblíbená značka Bubbleology Česko a Slovensko se změnila na novou značku OXO TEA COCKTAILS. Ve stálé nabídce vždy najdete své milované BUBBLE TEA a navíc můžete vyzkoušet nové čajové koktejly z ovoce nazvané FRUIT TEA. Milovníkům čistého čaje nabídneme čtyři druhy čerstvých čajů PURE TEA (zelený jasmín, červený Rooibos, bílý čínský, černý Assam). I nadále Vám budeme několikrát do roka představovat velmi očekávané LIMITOVANÉ EDICE.
Těšíme se na Vaši návštěvu na čajových barech.

 

Kde jste nás ještě mohli potkat?

 

 

FAQ

Odpovídáme na Vaše nejčastější dotazy. Pokud Vám nějaké otázky chybí, tak neváhejte a napište nám na info@oxotea.cz

Obsahují Vaše koktejly azobarviva?

Nikoliv. Suroviny, ze kterých připravujeme naše čajové koktejly azobarviva neobsahují.

*Neplatí pro 2 drinky ze speciální edice, BLUE LAGOON a SUNSET. Tato edice je řádně označena. Blue Lagoon E133 Sunset E122

Jaký je rozdíl mezi FRUIT TEA a BUBBLE TEA?

FRUIT TEA základem koktejlu je zelený jasmínový čaj, který mícháme s oblíbeným ovocem. Z nabídky si můžete vybrat například ananas, mango, lesní směs, jahody, maliny,…

BUBBLE TEA připravujeme ze zeleného jasmínového čaje s ovocnými sirupy, dle aktuální nabídky.

Obě varianty koktejlů jsou výtečné a osvěžující.

Co znamená FRUIT TEA?

FRUIT TEA připravujeme ze zeleného jasmínového čaje s ovocem. V nabídce máme toto ovoce – ananas,mango, lesní směs, jahoda, malina. Jednotlivé ovocné složky je možné kombinovat (vždy max. 2 příchutě).

Co znamená BUBBLE TEA?

BUBBLE TEA je koktejl připravený ze zeleného jasmínového čaje ochucený ovocnými sirupy.

Název BUBBLE TEA vychází, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že je to kvůli tapioce či praskajícím kuličkám, z intenzivního protřepávání nápoje, kdy se v horní části drinku objevují tisíce drobných bublin neboli v angličtině bubbles.

Z čeho jsou vyrobeny ovocné sirupy?

Ovocné sirupy, které používáme při přípravě BUBBLE TEA obsahují převážně vodu, sladidla, koncentrát ovocné složky. Bližší specifikaci jednotlivých sirupů naleznete v produktových listech na pobočce nebo na webových stránkách.

Co znamená označení CREAM TEA?

CREAM TEA je opět v základu zelený jasmínový čaj ochucený krémovými variacemi příchutí. CREAM TEA je možné kombinovat i s ovocnými sirupy BUBBLE TEA. Všechny čajové koktejly CREAM TEA obsahují alergen 7 – mléko.

V nabídce máte tapiokové perly, co si pod tím mám představit?

Tapioka je škrob extrahovaný z kořene manioku. Tento druh pochází ze severní oblasti Brazílie, ale rozšířil se po celém jihoamerickém kontinentu. Rostlina byla kdysi přenesena portugalskými a španělskými průzkumníky do velké části Západní Indie, na kontinenty Afriky a Asie, včetně Filipín a Tchaj-wanu. Nyní se pěstuje po celém světě a je tradiční přísadou k čajovým koktejlům z nabídky CREAM TEA.

Tapioka je chuťově nasládlá po karamelu a svou konzistencí připomíná gumové medvídky.

Jaké je složení praskajících kuliček?

Ty patří mezi nejoblíbenější, protože není nad ten pocit, když vám v ústech přistane kulička, která se ve vteřině rozprskne a zaplaví pusu ovocnou šťávou.

Kuličky obsahují vodu, cukr, sirup s ovocnou příchutí. Pozor kuličky obsahují ALERGEN 7 – MLÉKO, konrétně mléčnan vápenatý.

Obal kuličky je z mořské řasy.

Co je v extras želé?

Jedná se želatinovou krémovou hmotu ochucenou ovocnou složkou. Základem želé je kokosová dužina.

Jsem alergický na mléčnou složku, jaký nápoj z vaší nabídky si mohu zakoupit?

Čajové koktejly z nabídky FRUIT TEA, BUBBLE TEA nebo PURE TEA.

Mléčná složka (mléčnan vápenatý) se v malém množství nachází i ve většíně praskajících kuliček. Bliží informace naleznete v produktových listech na prodejně nebo na webových stránkách.

Všechny suroviny obsahující mléčnou složku jsou označeny.

Který koktejl z Vaší nabídky mohu koupit svému dítěti?

Vždy záleží na věku dítěte. Obecně můžeme říci, že pro děti do 6 let bychom nedoporučovali koktejly s praskajícími kuličkami (nebezpečí udušení malými kuličkami). Z nabídky našich koktejlů určitě můžeme doporučit variantu PURE TEA z červeného Rooibosu, který neobsahuje tein, nebo varianty z nabídky FRUIT TEA, které jsou připravované ze zeleného jasmínového čaje a ovocné složky, tyto koktejly jsou i méně sladké.

U ostatních koktejlů vždy zvažte sladkost nápoje v závoislosti na zvyklostech rodiny.

Jaké čisté čaje si u vás můžu zakoupit?

V naší základní nabídce PURE TEA máme tyto čaje…

ZELENÝ JASMÍNOVÝ ČAJ Jemné jasmínové tóny se skvěle snoubí se svěžestí a slabou trpkostí zeleného čaje. Okouzlujícíc nebeská vůně, která zahání vnitřní neklid.

BÍLÝ ČAJ Jemnější a sladší chuť než u zelených nebo tradičních černých čajů. CVhuť je osvěžující, jemně slámová s lehkou napraženinou.

ČERNÝ ASSAM Mimořádně plná chuť s pikantním dozvukem, který se ale příjemně rozplývá do jemnosti. Má silnější vůni než ostatní méně oxidované čaje.

ROOIBOS Mírně nasládlá chuť, trpkost naprosto chybí. Aroma tohoto nápoje je příjemné, plné a sladké. Není pravým čajem, tedy neobsahuje tein.

PURE TEA nabízíme pouze ve velikosti 450ml.

Máte věrnostní program pro své stále zákazníky?

Ano, pro naše stálé zákazníky jsme připravili věrnostní program.

Od 1. 5. 2018 si můžete na OXO čajových barech vyzvednout naši OXO CARD. Karta je již aktivovaná, bez nutnosti registrace.

Kartu předložte při každém nákupu. Pokud za 1 kalendářní měsíc zakoupíte jakýkoliv 5 drinků, získáte v následujícím měsíci první drink z naší nabídky zdarma.

Měl/a jsem zakoupené kredity věrnostní kartu Bubbleology. Mohu si tyto kredity opět získat?

Ano, o tyto kredity nepřijdete. Pokud jste si nestihli vyčerpat svůj zakoupený kredit z karty Bubbleology, tak stačí jen zažádat o jejich převod na kartu OXO CARD.

Na adrese [www.oxotea.cz/prevod] vyplňte krátký formulář, a zažádejte o převod Vašeho zakoupeného kreditu.

Je možnost ovlivnit recepturu nabízeného koktejlu?

Receptury bohužel na přání zákazníka měnit nemůžeme. Jednotlivé receptury jsou vždy chuťově sladěné, tak aby vynikly všechny obsažené složky.

Jediné co může zákazník ovlivnit je sladkost jednotlivých nápojů přidaným řepným cukrem.